Pokrowiec do LG swift7 II

Pokrowce i futerały do telefonów, smartfonów, netbooków oraz innych urządzeń GSM. Refleksje, spostrzeżenia i porady dotyczące poszczególnych producentów oraz konkretnych modeli.

Pokrowiec do LG swift7 II

Postprzez natka121314 » 21 sierpnia 2014, o 10:06

Cześć ;) jestem tutaj nowa. Mam LG swift L7 II i szukam do niego dobrze dopasowane etui. Co możecie polecić? :)
Pozdrawiam ;)
"Jest ta­ka miłość, która nie umiera, choć za­kocha­ni od siebie odejdą..." - Jan Twardowski
natka121314

Re: Pokrowiec do LG swift7 II

Postprzez Bolek » 21 sierpnia 2014, o 23:26

Hmm...może Case Mate Hybrid? :roll:
Pozdrawiam, Bolek!
Bolek

Postprzez mercedes1010 » 21 sierpnia 2014, o 23:34

Osobiście użytkowałem Case Mate Hybrid i byłem z niego zadowolony. Cena jak najbardziej adekwatna do jakości wykonania i ochrony telefonu, choć i tak niezbyt wygórowana jak na pokrowiec tel klasy. Fajny design, nie specjalnie powiększają one telefon, wszystko wydaje się być w porządku i nic nie stoi na przeszkodzie by kupić coś innego. Ja niestety zrobiłem ten błąd, i kierując się cena zdecydowałem się na jakiś tańszy zamiennik. Nie jestem z niego zadowolony, po trzech miesiącach użytkowania obecnego pokrowca, wiem, że następcą będzie znowu Case Mate.

Podsumowując...jeśli cena Cię nie odstrasza, lubisz dobrze wykonane i porządne rzeczy to jest to pokrowiec dla Ciebie, jeśli ponad wszystko cenisz sobie niską cenę to zdecyduj się na jakiś zamiennik - w internecie jest ich wiele, jednak to czy będziesz zadowolona pozostanie wielką niewiadomą. Case Mate z kolei bez mała...daje taką gwarancje. Wybór należy oczywiście do Ciebie :)

P.S. Fajnie jest połączyć czy to pokrowiec Case Mate czy każdy inny z folią ochronną lub szkłem ochronnym na wyświetlacz. Wówczas masz niemal 100 procentową ochronę swojego telefony - rozważ to, przy zakupie pokrowca
Bez gwiazdy nie ma jazdy. MERCEDES THE BEST!!!
mercedes1010

Postprzez kordek22 » 24 sierpnia 2014, o 22:14

Bolek napisał(a):Hmm...może Case Mate Hybrid? :roll:

Case Mate Hybrid są spoko. Według mnie zdecydowanie lepiej je kupić niż jakiś tańszy chiński zamiennik - tylko czego w dzisiejszych czasach nie robią w Chinach, Tajwanie, Indonezji itp? A tak już całkiem serio, osobiście nigdy nie używałem Case Mate, ale tylko dlatego, że nie lubię pokrowców - szkło ochronne w moim przypadku w zupełności wystarcza. Używał go jednak kumpel i bardzo chwalił sobie tego producenta. Warto dodać, że jest on typem gadżeciarza - często zmienia telefony i lubi nowości, dlatego uważam, że tym bardziej jest to temat godny uwagi :roll:
Kornel "kordek22" Figiel
kordek22

Postprzez natka121314 » 25 sierpnia 2014, o 10:43

No dobrze, wszystko świetnie :) tylko teraz gdzie najlepiej kupić ten pokrowiec? przez internet, czy w sklepie?
"Jest ta­ka miłość, która nie umiera, choć za­kocha­ni od siebie odejdą..." - Jan Twardowski
natka121314

Postprzez Bolek » 26 sierpnia 2014, o 21:33

Wydaje mi się, że przez internet może być lepiej. W sklepach z akcesoriami GSM bywa z tym problem, szczególnie, jeśli mieszkasz w mniejszym mieście, lub trafisz na gorzej zaopatrzony sklep. Ja często robię zakupy tutaj - poszukaj pod tym adresem. Ciekawy sklep, szybka wysyłka i dobre ceny, a co lepsze - nie ździerają na wysyłce:)

Link do sklepu:
http://www.alleshop.pl/
Pozdrawiam, Bolek!
Bolek

Postprzez natka121314 » 26 sierpnia 2014, o 21:39

Bolek, dziękuję za odpowiedz ;) Jeśli tak zachwalasz ten sklep to zapewne skorzystam i zamówię właśnie tam :) :)
natka121314

Postprzez huba555 » 27 sierpnia 2014, o 09:42

Niezły ten sklep :D duży wybór akcesoriów( jest praktycznie wszystko co chciałem) i przesyłka tylko 6 zł!!!!! wow :shock: to bardzo tanio. Super sklep, polecam :)
huba555

Postprzez adam.s » 6 września 2014, o 09:56

Czyli polecacie pokrowiec z case mate. Głośno ostatnio się zrobiło o tej firmie. To dobrze, bo mają dobrej jakości produkty. Sam też niegdyś używałem folii ochronnej. Obecnie zastanawiam się nad pokrowcem do mojego swifta ;) Uwielbiam mój telefon i chcę żeby ładnie wyglądał. Dlatego muszę kupić dobre etui. Co jeszcze pasuje do lg swift 7????
Adam Siątek - pozdrawiam!
adam.s

Postprzez robercik_r » 10 września 2014, o 12:31

Też kiedyś kupiłem pokrowiec z case mate. Był na prawdę dobry, nie mogę złego słowa napisać ;)
LG Nexus
robercik_r

Następna strona

tanie kuchnie kraków

Powrót do Pokrowce i Futerały