Jaki pokrowiec do samsung galaxy s3 ?

Pokrowce i futerały do telefonów, smartfonów, netbooków oraz innych urządzeń GSM. Refleksje, spostrzeżenia i porady dotyczące poszczególnych producentów oraz konkretnych modeli.

Jaki pokrowiec do samsung galaxy s3 ?

Postprzez daniel-288 » 26 sierpnia 2014, o 16:47

Cześć. Czy ktoś może polecić dobry, solidny pokrowiec? ale nie taki na 2 miesiące ;)
daniel-288

Re: Jaki pokrowiec do samsung galaxy s3 ?

Postprzez tomasz_222 » 26 sierpnia 2014, o 16:52

Rozumiem Cię 8-) Ja mam s4 i pokrowiec z case mate. Jest to bardzo solidna firma, mogę z czystym sumieniem ją polecić. Z góry uprzedzam, że musiałbyś się przygotoać na niemały wydatek, ale pisałeś o porządnym pokrowcu więc chyba wiesz z czym to się wiąże ;)
tomasz_222

Postprzez marti.93 » 26 sierpnia 2014, o 17:01

Hej :) Posiadam ten model obudowy, tyle że w htc desire 500 w białejj wersji kolorystycznej. Dzieki ochronie telefon po 2 latach wyglada jak nowy. Rowniez mate zachowal sie w nienagannym stanie do dnia dzisiejszego. Warty kazdej zlotowki. Jako iż posiadam biały pokrowiec jest nieco wiekszy problem z utrzymaniem go w należytej czystości, ale można sobie z tym radzić :P bez problemu można go zdjąć, umyć pod bieżącą wodą, osuszyć i z powrotem zamontować. Bałam się, że biały z biegiem czasu zamieni się w żółty, ale nie nadal jest biały :) wiadomo nie jest już tak czysty jak za nowości, ale jak na 2 lata dobrze się trzyma ;)
Polecam :)
marti.93

Postprzez natka121314 » 26 sierpnia 2014, o 21:41

Ja właśnie zdecydowałam się na zakup Case Mate ;) Osobiście nigdy go jeszcze nie używałam, ale polecali więc postanowiłam spróbować. Lada chwila dokonam zakupu, a jeśli wstrzymasz się trochę mogę zdać Ci relację co do mnie przyszło ;)
"Jest ta­ka miłość, która nie umiera, choć za­kocha­ni od siebie odejdą..." - Jan Twardowski
natka121314

Postprzez natka121314 » 29 sierpnia 2014, o 12:00

Hej! :D Pokrowiec przyszedł do mnie na początku tygodnia i miałam kilka dni by zaznajomić się z nim. Uważam, że to bardzo dobry zakup, pokrowiec jest naprawdę solidnie wykonany, nie powiększa telefony i mam wrażenie że znakomicie go chroni. Mogę polecić go wszystkim, dla których ochrona telefonu jest istotnym aspektem - moim zdaniem naprawdę warto ;)
"Jest ta­ka miłość, która nie umiera, choć za­kocha­ni od siebie odejdą..." - Jan Twardowski
natka121314

Postprzez mat_u3 » 9 września 2014, o 12:28

Też mam galaxy s 3 i czytając te posty chyba zmienię pokrowiec. Tak zachwalacie tego case mate-może spróbuje ;)
mat_u3

tanie kuchnie kraków

Powrót do Pokrowce i Futerały