Oszczędzacz Baterii - opinie

Oszczędzacz Baterii - opinie

Postprzez fabi-an89 » 20 listopada 2014, o 22:18

Witam! Od jakiegoś już czasu zastanawiam się, nad zainstalowaniem na moim Androidzie programu oszczędzającego baterie i tutaj właśnie kieruję pytanie do Was - co o nim sądzicie? Czy jest to gadżet godny polecenia, warto? :roll:
Kto jest dziś twoim wrogiem jutro może być twoim najlepszym przyjacielem
fabi-an89

Re: Oszczędzacz Baterii - opinie

Postprzez Piotr29 » 20 listopada 2014, o 22:23

Siemasz! Używałem podajże Battery Doctor i jestem z niego całkiem zadowolony, sporo tez czytałem o nim zanim zdecydowałem się na zainstalowanie tej aplikacji. Jak już mówiłem generalnie nie jest gorzej, nie wpływa zamulająco na działanie systemu, a przy tym rzeczywiście telefon zużywa mniej baterii. Trudno jednak dopatrzeć się tych 50 procent o których pisze nazwijmy to producent, nie mniej jak już pisałem - różnica jest i to dość znacząca - ogólnie polecam 8-)
Piotr29

Postprzez fabi-an89 » 20 listopada 2014, o 22:24

Ok, dzięki za odpowiedz. A jak właściwie działa ta aplikacja, co robi ona w telefonie, na czym to wszystko polega?
fabi-an89

Postprzez kaka826 » 20 listopada 2014, o 22:32

Generalnie praca tej aplikacji polega na kilku zagadnieniach i ciężko wymienić wszystkie. Nie mniej jednak, przede wszystkim wyłącza niepotrzebne aplikacje, które już wcześniej znajdowały się na Twoim telefonie, ich działanie nie wpływało na funkcjonowanie telefonu, jednak w znaczący sposób powodowały spadek poziomu baterii. Poprzez wyłączenie ich lub włączanie w konieczności zauważa się znacznie dłuższe korzystanie z baterii między kolejnymi ładowaniami. Co jeszcze... Z tego co pamiętam pokazuje też statystyki dotyczące tego ile jeszcze telefon pozostanie włączony podczas korzystania z konkretnej aplikacji, np przy graniu w gry na telefonie lub przeglądaniu internetu - fajny patent nawiasem mówiac ;) O ile się nie myle to ingeruje też w ładowanie baterii, to znaczy...sama dostosowuje zakończenie tego procesu w momencie kiedy bateria jest optymalnie naładowana, co wydłuża może nie tyle korzystanie z telefonu co przede wszystkim powinno się to przełożyć na żywotność akumulatora w Twoim telefonie. To tyle co wiem ja :D
kaka826

Postprzez KrzYkus » 20 listopada 2014, o 22:34

Tutaj znajdziesz jeszcze parę słów o tej właśnie konkretnej aplikacji: https://play.google.com/store/apps/deta ... r_en&hl=pl Miłej lektury:)
KrzYkus

Postprzez Bolek » 20 listopada 2014, o 22:37

Generalnie fajna aplikacja, nie miałem do niej żadnych zastrzeżeń, więc śmiało możesz ściągać i instalować ją u siebie, a nawet jeśli Ci się coś nie spodoba, to przecież usunięcie tego trwa znacznie szybciej niż zainstalowanie i pobranie więc ja nie martwiłbym się na zapas :D :D
Pozdrawiam, Bolek!
Bolek

Postprzez fabi-an89 » 20 listopada 2014, o 22:38

Generalnie fajna aplikacja, nie miałem do niej żadnych zastrzeżeń, więc śmiało możesz ściągać i instalować ją u siebie, a nawet jeśli Ci się coś nie spodoba, to przecież usunięcie tego trwa znacznie szybciej niż zainstalowanie i pobranie więc ja nie martwiłbym się na zapas :D :D

Dlatego właśnie spróbuję, tym bardziej że opinie są raczej pochlebne. Dzięki za pomoc - temat do zamknięcia 8-)
fabi-an89

tanie kuchnie kraków

Powrót do Pozostałe