Gry na androida

Pomoc w poszukiwaniu gier i aplikacji kompatybilnych z systemem Android.

Re: Gry na androida

Postprzez Zbychu441 » 6 września 2014, o 10:59

Naprawdę chcecie płacić za grę na telefon 10 czy 20 zł? Dla mnie to kompletna strata pieniedzy, telefon służy do kontaktu z ludźmi, a do gier ludzie stworzyli konsole - dla mnie kompletny bez sens...
Zbychu441

Postprzez Bolek » 6 września 2014, o 11:01

Naprawdę chcecie płacić za grę na telefon 10 czy 20 zł? Dla mnie to kompletna strata pieniedzy, telefon służy do kontaktu z ludźmi, a do gier ludzie stworzyli konsole - dla mnie kompletny bez sens...

I Właśnie dlatego, że jest to dla Ciebie kompletnym bezsensem uważam, że nie musisz zabierać głosu w tej sprawie i w tym wątku. Każdy ma swoje priorytety i każdy z Nas lubi co innego, dlatego dobrze byłoby, abyś nie ingerował w upodobania innych, a jeśli już to nie robił tego publicznie, gdyż nie o to tu chodzi. Pozdrawiam i więcej wyrozumiałości na przyszłość życzę...
Pozdrawiam, Bolek!
Bolek

Postprzez mercedes1010 » 6 września 2014, o 11:07

Zgadzam się z przedmówcą, a wracając do tematu... Jeśli chodzi o tą grę, to grałem z nią kiedyś, jest całkiem spoko i do złudzenia przypomina mi Harvest Moon'a, w która grałem jeszcze jako dziecko. Farming jest zdecydowanie fajniejszy, bo do dyspozycji mamy maszyny rolnicze, co wpływa na atrakcyjność gry, poprawiając jej grywalność i opóźniając znacząco moment, kiedy znudzi się :D W internecie bez problemu znajdziesz kilka fajnych gier, za darmo, ale jeśli nie szkoda Ci kasy, to jak najbardziej mogę Ci ją polecić :D
Bez gwiazdy nie ma jazdy. MERCEDES THE BEST!!!
mercedes1010

Postprzez luc1233 » 9 września 2014, o 11:22

Ja lubię gry karciane. Np Souls TCG -nietypowa, ale wciągająca. Jest podzielona na różne tryby wadą jest to że szybko się kończy i aplikacja nie zawsze radzi sobie z dotykiem... mimo to warto zagrać
luc1233

Postprzez marti.93 » 10 września 2014, o 11:42

Hej! Znalazłem nową świetną grę-wciągnęła mnie na maxa! A jest nią: Rayman Fiesta Run :!: Polecam, zagrajcie :D
https://play.google.com/store/apps/deta ... arun&hl=pl
marti.93

Postprzez KrzYkus » 11 września 2014, o 14:43

Ja często gram w BADLAND. Jest to gra bardziej dla facetów ;)
KrzYkus

Poprzednia strona

tanie kuchnie kraków

Powrót do Poszukiwanie Gier i Aplikacji